Gyakran ismételt kérdések

Hogyan tudok jelentkezni?

Online, személyesen vagy e-mailben.

Mit kell hoznom a beiratkozásra?

• személyi igazolványt
  • lakcímkártyát
  • nem magyarországi állampolgárság esetén a magyarországi tartózkodást igazoló okirat másolatát
  • a képzés megkezdéséhez szükséges bizonyítvány(ok) másolatát (8., 10. osztályról szóló bizonyítvány/ érettségi bizonyítvány/ szakképzettséget igazoló bizonyítvány)
  • foglalkozás-egészségügyi szakellátó hely által kiállított szakmai alkalmasságot igazoló dokumentumot

Kik tanítanak az iskolában?

Egyetemi végzettséggel rendelkező, a saját szakmájukat aktívan gyakoroló, több éves munkahelyi tapasztalattal rendelkező orvosok és más szakemberek.

Mikor és hogyan jutok az órarendemhez?

Saját elektronikus tanulmányi rendszerünk van, melyhez a beiratkozást követően hozzáférést biztosítunk Neked. Ezen a felületen nyomon követheted órarended, tanulmányi előmeneteled, befizetéseid.

Hogyan fizethetem a tandíjat és vizsgadíjat?

Mivel a lehető leghatékonyabb és legegyszerűbb módon szeretitek intézni a képzéshez kapcsolódó ügyeket, és a technológiai fejlesztések is az online megoldásokat támogatják, a fizetés rendszerét is ennek megfelelően alakítottuk nektek.

Kiépítettük a megfelelő hátteret, hogy biztosítsuk a gyors, sorban állás nélküli, 0-24-ben működő és akár telefonról is kényelmesen intézhető fizetést.

A biztonság nektek és nekünk is nagyon fontos szempont. A fizetést a Bank oldalán tehetitek meg, ahol megfelelő szintű titkosítás és szigorú szabályok mellett az adataitokat sem tárolják.
A kiegyenlítés és jóváírás azonnal megtörténik, és nem kell várakoznotok a könyveléssel járó adminisztrációra.

Milyen kedvezményre vagyok jogosult?

• Kismama kedvezmény! A képzés megkezdésekor GYED-en vagy GYES-en lévő kismamáknak 10% kedvezményt adunk a tandíjból.
  • A képzés megkezdésekor regisztrált munkanélkülieknek 10% kedvezményt biztosítunk a teljes tandíj összegéből.