Óvodai dajka képzés, tanfolyam

2020-tól sok OKJ-s képzés szűnik meg, a 670-ből csak 170 marad. Több szakképesítés csak 3-5 éves nappali rendszerű képzésben szerezhető meg!

Tudta, hogy egy kiváló dajka Angliában akár havi 3-400.000 Ft-ot is megkereshet? Tanuljon nálunk: +36-20-44-77-511

Óvodai dajka képzés a belváros szívében

Gyakorlatorientált képzés saját Óvodánkban, tapasztalt oktatókkal.

• az Óvodai dajka az óvodáskorú gyermek nevelését ellátó intézményben az óvodapedagógus irányításával végzi gondozó-nevelő munkáját
  • közreműködik a személyi gondozási, higiénés szokások kialakításában
  • megteremti a környezet rendjét, tisztaságát
  • munkáját a gyermek napirendjéhez igazodva, önállóan végzi a titoktartás kötelezettségének betartása mellett
  • balesetvédelmi teendőket lát el

A beiratkozás az óvodai dajka tanfolyamra

hétfőtől péntekig 8:00-16:00

Oktató Kabinet
Budapest VIII. Kiss József utca. 8.
13-as kapucsengő

06-20 55-292-55 (Palotai Lia)
palotailia@gmail.com

Óvodai dajka

A dajka óvodában, gyermekotthonban, 3-6, 7 éves gyermekek között végzi változatos feladatát. Segíti az óvodapedagógus gondozó- nevelő tevékenységét.

Munkaidejének kezdetétől függően egyedül vagy az óvodapedagógussal együtt reggel fogadja a megérkező gyermekeket.

Főleg az óvodában való beszoktatás ideje alatt, nagy szeretettel és türelemmel segíti a gyermek elválását a szülőtől. Vigasztaló szavaival, gyengédségével teszi könnyebbé a kezdeti lelki megterhelést a gyermekek számára.

Beiratkozáshoz szükséges dokumentumok

• Személyi igazolvány
  • Bizonyítvány + 1 db másolat
  • Igazolvány kép
  • Egészségügyi alkalmassági

Képzéseink

A képzés

Az óvodai dajka vizsgáról

Az Óvodai dajka okj szakképző vizsgára bocsátás feltétele a sikeres modulzáró vizsga, mely szóbeli, írásbeli és gyakorlati részt egyaránt tartalmaz.
A képzésre vizsgagaranciát vállalunk!

Az óvodai dajka bizonyítványról

Az Óvodai dajka okj tanfolyam sikeres elvégzése után a Résztvevők államilag elismert Óvodai dajka bizonyítványt kapnak. EUROPASS a vizsga után  igényelhető!

ÖNKÖLTSÉGES OKJ KÉPZÉS

Óvodai dajka gyakorlati képzése: ingyenes
Óvodai dajka regisztrációs díj: NINCS!

Az Óvodai dajka képzés ideje: 3 hónap / hétvége
Az Óvodai dajka tanfolyamra részletfizetés igény szerint kérelmezhető beiratkozáskor az Óvodai dajka tanfolyamra.

Óvodai dajka vizsgával zárul!

Jelentkezési feltétel: 8 általános iskolai végzettség

Az Óvoda történetéről és az Óvodai dajka szerepéről bővebben